Jesteś tutaj: Start / SKRZATY

SKRZATY

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Karmniki dla ptaków
21 stycznia 2024

Karmniki dla ptaków

Przedszkolaki z grupy Skrzaty, wykonały karmniki dla ptaków. Na wstępie dzieci dowiedziały się, dlaczego tak ważne jest dokarmianie zwierząt zimą i o sposobach w jaki mogą to robić. W dalszej części Skrzaty mogły poznać za pomocą zmysłu dotyku oraz węchu produkty, z których następnie zrobiły karmniki. 

Przejdź do - Wizyta w Szkole Muzycznej
10 stycznia 2024

Wizyta w Szkole Muzycznej

Dzieci z grupy Skrzaty odwiedziły Państwowa Szkołę Muzyczną I stopnia im. Fryderyka Chopina w Krośnie Odrzańskim. Uczniowie szkoły muzycznej z otwartymi sercami i wielkim zaangażowaniem podzielili się z przedszkolakami swoją muzyczną pasją.

Przejdź do - Warsztaty świąteczne z rodzicami
20 grudnia 2023

Warsztaty świąteczne z rodzicami

Zabawa przy stole pełnym świerkowych gałązek, szyszek, bombek i wstążek była niezwykle atrakcyjna dla przedszkolaków, z zapałem tworzyli razem z rodzicami swoje własne stroiki, poznając przy tym tradycje związane ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia. Wszystkie kompozycje wyszły wspaniale! To był niezapomniany i pełen wrażeń dzień.

Przejdź do - Dekorowanie pierniczków
20 grudnia 2023

Dekorowanie pierniczków

Święta Bożego Narodzenia już coraz bliżej. Przygotowania w domu i w przedszkolu widać w różnych wymiarach: próbujemy przybliżyć dzieciom sens i znaczenie tych Świąt oraz związane z nimi tradycje. Jedną z nich jest dekorowanie pierników. Dzięki kreatywności dzieci powstały piernikowe arcydzieła.