Jesteś tutaj: Start / Bystre przedszkolaki

Bystre przedszkolaki

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dzieci bardzo lubią udział w różnych konkursach. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom i zainteresowaniom przedszkolaków, organizując konkursy o różnej tematyce. 

Często dzieci biorą również udział w konkursach poza naszą placówką. Chcielibyśmy chwalić się tak zdolnymi wychowankami, prezentując ich osiągnięcia. Zachęcamy do wysyłania nam wiadomości z informacjami i zdjęciami. Takimi zdolnymi dziećmi musimy się chwalić!  

Artykuły

Przejdź do - Kolejny sukces Alicji i Magdy
23 maja 2021

Kolejny sukces Alicji i Magdy

Alicja i Magda są bardzo aktywne i chętnie biorą udział w różnych konkursach. Tym razem wzięły udział w konkursie pt. "Zwierzątko wielkanocne". Dziewczynki wykonały piękne prace!

Przejdź do - Konkurs z okazji Dnia Ślimaka
23 maja 2021

Konkurs z okazji Dnia Ślimaka

Alicja wykonała piękną pracę na konkurs organizowany przez Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Cybince. GRATULUJEMY Alicji! Piękna praca.

Przejdź do - Konkurs "BIAŁY MIŚ"
13 kwietnia 2021

Konkurs "BIAŁY MIŚ"

W naszej placówce odbywają się różnego rodzaju konkursy, w których mają możliwość wziąć udział dzieci. Ale niektóre biorą udział również udział w konkursach poza naszą placówką.  Sukcesem mogą się pochwalić Alicja i Magdalena. Dziewczynki wzięły udział w konkursie plastycznym pt. "Biały Miś", organizowanym przez Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Cybince.

Dziewczynki zajęły w konkursie pierwsze miejsce. Bardzo serdecznie gratulujemy! 

Zachęcamy również wszystkich przedszkolaków do udziału w różnych konkursach i dzielenia się sukcesami.