Jesteś tutaj: Start / JAGÓDKI

JAGÓDKI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Pierwszy dzień zimy...
2 stycznia 2024

Pierwszy dzień zimy...

Pierwszy dzień zimy ...śnieg, zabawy na śniegu Jagódek.

Przejdź do - Ozdoby choinkowe...
6 grudnia 2023

Ozdoby choinkowe...

Jagódki zabrały się za tworzenie pięknych ozdób choinkowych, aby przystroić nimi choinkę w sali. Oto jak wyglądało ich przygotowywanie:

Przejdź do - Dzień Pluszowego Misia
6 grudnia 2023

Dzień Pluszowego Misia

Jagódki i Żabki z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia, przytulały swoje misie. Każdy przedszkolak przyniósł swojego ukochanego pluszaka. Spotkały się misie małe, średnie i duże, brązowe, szare, czerwone, żółte... a każdy był kochany, uroczy i wyjątkowy. Dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie, poznały historię święta, wspólnie recytowały wierszyk o misiu, tworzyły własne pluszowe misie oraz bawiły się przy misiowych piosenkach. Ten dzień w przedszkolu pełen był uśmiechu, radości oraz wspólnej zabawy.

 

Przejdź do - Święto Niepodległości
6 grudnia 2023

Święto Niepodległości

Uroczystość z okazji Narodowego Święta Niepodległości miała na celu rozwijanie wśród wychowanków naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji. Wszyscy z powagą i w dużym skupieniu oglądali programy artystyczne przygotowane przez dzieci ze starszych i młodszych grup przedszkolnych.