Jesteś tutaj: Start / POZIOMKI

POZIOMKI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Pasowanie na Przedszkolaka
14 kwietnia 2024

Pasowanie na Przedszkolaka

10.04.2024 odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy Poziomki. Mali artyści zaprezentowali przygotowane wiersze, piosenki oraz taniec. Pani dyrektor przyjęła dzieci do grona przedszkolnej społeczności. Wszystkie przedszkolaki otrzymały pamiątkowe dyplomy, książki oraz słodycze.

Przejdź do - Wizyta Logopedy
17 marca 2024

Wizyta Logopedy

Z okazji Dnia Logopedy odwiedziła nas Pani Marta Kucharczyk i przeprowadziła z dziećmi zajęcia z zakresu profilaktyki logopedycznej.

Przejdź do - Zielony ogródek
17 marca 2024

Zielony ogródek

Poziomki założyły zielony ogródek w sali. Dzieci sadziły cebulki, siały nasiona. Teraz czekamy, aż w doniczkach wszystko się zazieleni i będziemy mogli jeść rzeżuchę, szczypiorek i koperek. 

Przejdź do - Co pływa, a co tonie...
17 marca 2024

Co pływa, a co tonie...

Dzieci z grupy Poziomki eksperymentowały z wodą. Sprawdzały, które przedmioty potrafią utrzymywać się na powierzchni wody, a które toną. Na początku doświadczenia zdania, co do zdolności „pływackich” niektórych przedmiotów, były podzielone. Na końcu eksperymentu dzieci nie miały wątpliwości, że ciężkie przedmioty toną, a lekkie pływają. Przeprowadzony eksperyment wzbudził w dzieciach wielkie zainteresowanie chęcią odkrywania i poznawania świata przyrody.