Jesteś tutaj: Start / BIEDRONKI

BIEDRONKI

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Jesienny spacer Biedronek
6 października 2022

Jesienny spacer Biedronek

W środę 05.10.2022 r. Biedronki wybrały się na spacer w poszukiwaniu oznak jesieni. W tym dniu pogoda była wyjątkowa piękna. Nie brakowało promieni słońca i ciepłych podmuchów wiatru. Przedszkolaki bezpośrednio obcowały z przyrodą, rozpoznawały rodzaje drzew po liściach, rozróżniały też kolory. Spacery po okolicy wzbogacają doświadczenia naszych przedszkolaków, pobudzają zmysły i wyobraźnię. Zdrowo przy tym oddychać świeżym powietrzem.

Pozdrawiamy z parku jesienny porą!

Przejdź do - Pyszna i zdrowa sałatka owocowa w Biedronkach
6 października 2022

Pyszna i zdrowa sałatka owocowa w Biedronkach

Biedronki na zajęciach własnoręcznie przygotowały pyszną, witaminową sałatkę. Przyniosły z domów różne świeże owoce. Były jabłka, gruszki, banany, mandarynki, kiwi, Wszyscy mieli soczyste minki na widok tak smakowitych owoców i każdy ochoczo zabrał się do pracy. Dokładnie umyliśmy rączki. Każdy dostał tackę, nożyk. Dzieci samodzielnie kroiły i przyrządzały sałatkę owocową przestrzegając zasad bezpieczeństwa przy posługiwaniu się nożem.

Własnoręcznie zrobiona sałatka wyśmienicie dzieciom smakowała. 

Przejdź do - Stół szwedzki w Biedronkach
6 października 2022

Stół szwedzki w Biedronkach

Szwedzki stół jest już tradycją naszego przedszkola. Możliwość samodzielnego przygotowania śniadania bardzo przypadł Przedszkolakom do gustu. Dzieci oprócz dobrej zabawy, uczą się posługiwać sztućcami i łączyć składniki według własnego pomysłu. Komponując kanapki uczą się samodzielności i dokonywania wyboru.

Przejdź do - Dzień chłopaka w Biedronkach
3 października 2022

Dzień chłopaka w Biedronkach

W piątek 30.09 w naszej grupie odbył się Dzień Chłopaka. Wszyscy chłopcy zostali obdarowani przez dziewczynki z naszej grupy drobnymi prezentami oraz dostali upominek od Rady Rodziców, a na każdego przedszkolaka w jadalni czekał słodki poczęstunek z tej okazji.