Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Wizyta Wodnika
2 czerwca 2023

Wizyta Wodnika

W piątek nasze przedszkole odwiedził Wodnik, który opowiedział dzieciom o zbliżającym się Rybobraniu oraz poczęstował wszystkich cukierkami. 

Przejdź do - Dzień Dziecka.
1 czerwca 2023

Dzień Dziecka.

Głównym punktem Dnia Dziecka był występ pani Idy Ochockiej, a właściwie zabawy dla dzieci w formie interaktywnego spektaklu, w którym dzieci podróżowały dookoła świata. 

Czytaj więcej o: Dzień Dziecka.
Przejdź do - "Skąd się biorą produkty ekologiczne?" - zajęcia poprowadzone przez Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.
1 czerwca 2023

"Skąd się biorą produkty ekologiczne?" - zajęcia poprowadzone przez Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej.

Z okazji Dnia Dziecka Panie z Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej przygotowały dla starszych grup przedszkolaków zadania powiązane z programem "Skąd się biorą produkty ekologiczne?". Dzieci brały udział w wyścigach rzędów i rozwiązywały zagadki dotyczące produktów ekologicznych i zdrowej żywności.

Przejdź do - Konkurs fotograficzny
1 czerwca 2023

Konkurs fotograficzny

W naszym przedszkolu odbył się konkurs fotograficzny " Moje miasto- Krosno Odzrańskie", w którym udział wzięły wychowawczynie grup razem z dziećmi. Efektem były piękne zdjęcia przedstawiające dzieci w urokliwych, bliskich im miejscach naszego miasta. Konkurs został zwieńczony wystawami fotografii oraz dyplomami wręczonymi każdej grupie przez Panią dyrektor. Gratuluję wszystkim paniom wykonania pięknych zdjęć oraz dziękuję za udział w konkursie.