Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Jesienny spacer po parku Promyczków
23 października 2021

Jesienny spacer po parku Promyczków

Jesień to piękna pora roku, pełna kolorów i cudownych widoków. Tegoroczna jesień zachęciła przedszkolaków z grupy Promyczki do spaceru po parku. Dzieci podziwiały park w jesiennej szacie, otaczającą przyrodę, rozpoznawały gatunki drzew i liście. Zbierały też kasztany w celu wzbogacenia kącika przyrody oraz do zabaw matematycznych.

Przejdź do - Spotkanie rodziców z logopedą
22 października 2021

Spotkanie rodziców z logopedą

27 października w Przedszkolu nr 4 odbyło się spotkanie rodziców z logopedą, panią Ewą Piasecką pod hasłem "Wspieranie prawidłowego rozwoju mowy dziecka". Podczas prelekcji scharakteryzowane zostały właściwości mowy dziecka w wieku przedszkolnym, omówiono znaczenie mowy w życiu dziecka. Logopeda wskazała jakie sygnały powinny zaniepokoić rodziców i kiedy należy zgłosić się po pomoc do specjalisty. Omówione zostały przyczyny wad wymowy, ich rodzaje oraz przebieg terapii logopedycznej.

Przejdź do - Europejski Tydzień Kodowania
22 października 2021

Europejski Tydzień Kodowania

Biedronki wzięły udział w CodeWeek 2021, czyli Europejskim Tygodniu Kodowania. W ramach wydarzenia dzieci podjęły liczne inicjatywy związane z programowaniem.

Przejdź do - Wyscig drużyn
22 października 2021

Wyscig drużyn

W dniu 20 października na placu zabaw Przedszkola nr 4 , dzieci z grup Poziomki i Jagódki wzięły udział w jesiennym wyścigu drużyn. Były to zabawy rozwijające ruchowo z wykorzystaniem piłki i koła hula hop. Zajęcia zorganizowała pani Julita Kijak.