Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - I Dzień Wiosny
14 kwietnia 2024

I Dzień Wiosny

Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od konkursów, gier i zabaw związanych z tematyką pór roku. Dzieci w tym dniu poznały tradycje i zwyczaje związane z powitaniem wiosny. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego naszym zamiarem miało być pożegnać zimę i powitać wiosnę. Niestety pogoda sprawiła nam niespodziankę, dlatego tez spacer odbył się po korytarzach przedszkola. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie, na czele którego widniała Pani Wiosna. 

Przejdź do - Bezpieczna zerówka
14 kwietnia 2024

Bezpieczna zerówka

Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie pn. „Bezpieczna Zerówka” już na stałe wpisał się w harmonogram działań policyjnych i jak co roku cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród dzieci, ale także ich wychowawców. Dzieci sprawdzały swoje umiejętności w dwóch konkurencjach praktycznych, podczas których policjanci i strażnicy miejscy oceniali sposób przechodzenia przez jezdnię oraz zachowanie w sytuacji, gdy podczas zabawy piłka wyleci na ulicę. Istotne było, czy te zadania dzieci wykonują z zastosowaniem zasad bezpieczeństwa.

Przejdź do - Przedszkolne Jasełka
21 stycznia 2024

Przedszkolne Jasełka

12.01. 2024 r. odbyły się w przedszkolu  nasze spóźnione Jasełka. Powodem późniejszej prezentacji przedstawienia było zbiorowe niedomaganie aktorów w okresie przedświątecznym.   Na szczęście teraz dzieci z grupy Żabki były już w dobrej formie i mogły wystąpić.

Przejdź do - Przedszkolaki uczą się segregować śmieci
21 stycznia 2024

Przedszkolaki uczą się segregować śmieci

Poziomki uczyły się, jak prawidłowo segregowac śmieci. Po historyjce obrazkowej i filmie edukacyjnym o segregacji odpadów przyszedł czas na zajęcia praktyczne. Dzieci świetnie poradziły sobie z tym zadaniem i wrzuciły papiery, szkło i plastiki do odpowiednich pojemnikow.