Przedszkole nr 4 w Krośnie Odrzańskim

Strona główna

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie PRZEDSZKOLA NR 4

 

w Krośnie Odrzańskim

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
11 grudnia 2017

Święty Mikołaj z wizytą w przedszkolu nr 4

6 grudnia 2017 dzieci z niecierpliwością oczekiwały Św.Mikołaja. Nie zawiodły się, bo Święty pojawił się razem z koszem pełnym prezentów. Obdarował wszystkich. Przedszkolaki w ramach podziękowania śpiewały piosenki i recytowały wierwsze. Nie obyło się też bez strachu. Mikołaja musieli obawiać się jedynie niegrzeczni, bo czekala ich rozmowa z gościem z Laponii. Ostatecznie wszyscy złożyli obietnice poprawy z czego ucieszyły się przede wszystkim wychowawczynie.

Czytaj więcej o: Święty Mikołaj z wizytą w przedszkolu nr 4
Powiększ zdjęcie
1 grudnia 2017

Policjant w przedszkolu

Dzisiaj grupę "Tygrysków" i "Delfinki" odwiedził Pan policjant Mariusz Matuszewski. Dzieci utrwalały przepisy ruchu drogowego, przygotowując się do konkursu "Bezpieczna zerówka".

Czytaj więcej o: Policjant w przedszkolu
Powiększ zdjęcie
1 grudnia 2017

Spektakl "Grudniowa opowieść"

By wprowadzić dzieci w klimat zbliżających się świąt, zaprosiliśmy je na spektakl pt. „Grudniowa opowieść”. ,,To ciepła i nastrojowa historia o poświęceniu oraz sile przyjaźni. Para przyjaciół - Miś Edmund i Zajączek Marcel zabrali dzieci w magiczną podróż do krainy, gdzie wszystko jest możliwe - bałwanek mówiący ludzkim głosem, drzewo spełniające życzenia, czarodziejskie zaklęcia i wiele innych zdumiewających zjawisk. W podróży towarzyszyła im gadatliwa i przemądrzała Mysz Adela (pacynka), która wprowadziła sporo zamieszania oraz wiele komicznych sytuacji.”

Czytaj więcej o: Spektakl "Grudniowa opowieść"
Powiększ zdjęcie
1 grudnia 2017

Warsztaty artystyczne

Grupę Żabek odwiedziła pani Justyna Szumalo, mama Igorka, która przeprowadziła warsztaty artystyczne. Dzieci wykonały własnoręcznie przepiękne ozdoby świąteczne w formie zawieszek, które ozdobią przedszkolną choinkę.Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy Pani Justynie za przeprowadzenie tak inspirujących zajęć.

Czytaj więcej o: Warsztaty artystyczne