Przedszkole nr 4 w Krośnie Odrzańskim

Strona główna

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie PRZEDSZKOLA NR 4

 

w Krośnie Odrzańskim

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
21 czerwca 2018

"Kaczka dziwaczka"

,,Po podwórku chodzą kaczki, wszystkie bose nieboraczki" ale nie tylko... Te przemiłe stworzonka zawitały do Żabek i sprawiły radość wszystkim milusińskim.

Czytaj więcej o: "Kaczka dziwaczka"
Powiększ zdjęcie
21 czerwca 2018

Pierwsza pomoc

Grupę Biedronek i Promyczków w ostatnim czasie odwiedzili Ratownicy Medyczni. Dzieci miały okazję utrwalić numery alarmowe oraz nauczyć się jak reagować w trudnych sytuacjach. Co zrobić i w jaki sposób ułożyć osobę nieprzytomną. Przed przedszkolem dzieci mogły dokładnie obejrzeć jak wygląda karetka pogotowia. Pełni wrażeń wracając do domów dzieci opowiadały rodzicom o odwiedzinach nietypowych gości.

Czytaj więcej o: Pierwsza pomoc
Powiększ zdjęcie
21 czerwca 2018

Nietypowe zajęcia

Cała grupa ŻABEK, zarówno dziewczynki jak i chłopcy zabawili się w projektantów mody. Wykorzystując swoją dziecięcą wyobraźnię upiększyli za pomocą kolorowych flamastrów dwie spódnice swojej pani Malwinki.

Czytaj więcej o: Nietypowe zajęcia
Powiększ zdjęcie
21 czerwca 2018

Gry planszowe

Pani Malwinka z Panią Karoliną zorganizowały konkurs, który miał na celu wymyślenie ciekawej gry planszowej. Po dostarczeniu wszystkich gier w przedszkolu odbył się "Tydzień Gier" Wszystkie grupy miały po dwa - trzy dni na zabawę. Dziś odbyło się uroczyste wręczenie nagród w obecności Pani dyrektor Marii Kalskiej.

Czytaj więcej o: Gry planszowe