Przedszkole nr 4 w Krośnie Odrzańskim

Strona główna

Witamy na naszej stronie

Witamy na stronie PRZEDSZKOLA NR 4

 

w Krośnie Odrzańskim

Najnowsze aktualności

Powiększ zdjęcie
25 kwietnia 2018

"Biedronki" w ogrodzie

Korzystając z zaproszenia Pani Adrianny mamy Lenki , „Biedronki” z naszego przedszkola wybrały się do ogrodu, by obserwować zmiany zachodzące wiosną w przyrodzie. Dzieci mogły w bezpośredni sposób uczestniczyć w pracach w ogrodzie. Wiele radości sprawiło naszym milusińskim sadzenie ziemniaków oraz grabienie. Wiele zainteresowania wzbudziły dżdżownice wypełzające z ziemi. Dzieci otrzymały od Pani Ady w prezencie soczki i pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy za zaproszenie.

Czytaj więcej o: "Biedronki" w ogrodzie
Powiększ zdjęcie
30 marca 2018

Śniadanie Wielkanocne

Dzisiaj, 30 marca 2018 dzieci zasiadły do wspólnego stołu i zjadły uroczyste śniadanie Wielkanocne.

Czytaj więcej o: Śniadanie Wielkanocne
Powiększ zdjęcie
26 marca 2018

Pierwszy Dzień Wiosny

W dniu 20 marca nasze przedszkolaki przywitały wiosnę! Jesteśmy pewni, że głośno śpiewane piosenki usłyszała Pani Wiosna i zimie już wrócić nie pozwoli. Dzieci z grupy Muchomorków przygotowały przepienkne przedstawienie, które podobało się wszystkim przedszkolakom.

Czytaj więcej o: Pierwszy Dzień Wiosny
Powiększ zdjęcie
26 marca 2018

Przedstawienie Wielkanocne

Dnia 23 marca  grupa „Biedronki” z wielkim zaangażowaniem zaprezentowała przedstawienie Wielkanocne. Podczas przedszkolnej uroczystości dzieci przedstawiły swoje umiejętności wokalne oraz aktorskie. Przedszkolaki miały okazję poznać przepiękne polskie zwyczaje i obrzędy związane ze świętami wielkanocnymi. Dzieci na scenie dawały z siebie wszystko, co w połączeniu z ich talentem zaowocowało wspaniałym rezultatem.

Czytaj więcej o: Przedstawienie Wielkanocne