Jesteś tutaj: Start / Ogłoszenia

Ogłoszenia

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

4 kwietnia 2019

Strajk nauczycieli

STRAJK!!!

 

 

SZANOWNI RODZICE


INFORMUJEMY, ŻE REFERENDUM STRAJKOWE WYKAZAŁO IŻ 72,4 % PRACOWNIKÓW PRZEDSZKOLA POPIERA STRAJK. JEŻELI ROZMOWY Z MEN NIE PRZYNIOSĄ ROZWIĄZANIA TO DOPIERO W DNIU 8 KWIETNIA, W GODZINACH RANNYCH BĘDZIEMY WIEDZIEĆ ILE OSÓB OSTATECZNIE PRZYSTĄPI DO STRAJKU. PONIEWAŻ NIE MOŻEMY ZAGWARANTOWAĆ OPIEKI, ZAPEWNIĆ BEZPIECZEŃSTWA DZIECIOM, A TAKŻE POSIŁKÓW.

PROSZĘ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA ZORGANIZOWANIE OPIEKI WE WŁASNYM ZAKRESIE.
JEŻELI SYTUACJA NIE ZMIENI SIĘ - W CZWARTEK I PIĄTEK BĘDZIEMY WYDAWAĆ ZAŚWIADCZENIA O BRAKU OPIEKI DLA DZIECKA W PRZEDSZKOLU.

O ZMIANACH W TEJ KWESTII BĘDZIEMY PAŃSTWA INFORMOWAĆ NA BIEŻĄCO.

6 stycznia 2019

Ferie zimowe

Ferie zimowe trawają od 14 - 25 stycznia 2019. Bardzo prosimy rodziców o zgłaszanie deklaracji obecności dziecka podczas ferii zimowych. Grupy przez okres dwóch tygodni są łączone.

30 listopada 2018

15. 12.2018 Wigilia miejska

Jak co roku nasze przedszkole bierze udział w wigili miejskiej, która w tym roku odbędzie się 15 grudnia. Nasze stoisko będzie organizowało sprzedaż ciast upieczonych przez rodziców naszych wychowanków. Dochód ze sprzedaży zasili konto Rady Rodziców z przeznaczeniem na finansowanie dodatkowych atrakcji, zajęć dla dzieci. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o zgłąszanie nauczycielkom w grupach chęć wykonania ciasta oraz dowiezienie ich na nasze stoisko od godziny 12.00

Zapraszamy również chętnych rodziców do sprzedaży kawy podczas kiermaszu. Ochotników prosimy o zgłaszanie się do nauczycielek grup.

 

30 listopada 2018

Warsztaty galeria Horex

11.12.2018

odbędą się warsztaty

zdobienia pierników

w galerii Horex