Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Jesienne przedstawienie "Tygrysków"
13 listopada 2016

Jesienne przedstawienie "Tygrysków"

W naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie  teatralne  pt: „Bal u Pani Jesieni" przygotowane przez dzieci z grupy "Tygryski". Gośćmi honorowymi przedstawienia byli rodzice W tym dniu "Tygryski" przybyły do przedszkola w pięknych strojach przygotowanych przez rodziców. Pomysłom nie było końca, były, biedronki, słoneczko, wiewiórka, ślimak, myszka, owoce, warzywa oraz  Pani Jesień. Wszystko związane z jesienią i w kolorach jesieni.

Czytaj więcej o: Jesienne przedstawienie "Tygrysków"
Przejdź do - Śniadanie daje moc!
13 listopada 2016

Śniadanie daje moc!

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas zajęć i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień, dlatego też 8 listopada 2016r. „Tygryski” wzięły udział w programie edukacyjnym: Śniadanie Daje Moc. Tego dnia dzieci przygotowywały zdrowe i kolorowe śniadanie. To była świetna zabawa dla dzieci, dzięki której najmłodsi uczyli się jak ważne jest codzienne, wartościowe śniadanie. Zgodnie z hasłem „Śniadanie Daje Moc” wspólnie jedli kolorowe kanapki, które sami przygotowali, smaczne warzywa i soczyste owoce. Dzieciaki miały frajdę nie tylko z dzielenia się z innymi, ale także spróbowania nowych smaków, dowiedzenia się, co lubią jeść na śniadanie inne dzieci i dlaczego właściwie śniadanie jest takie ważne. Mamy nadzieję, że program „Śniadanie Daje Moc” przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych i większej dbałości o spożywanie śniadania - w domu i przedszkolu a w przyszłości także w szkole.

Przejdź do - Policja w naszym przedszkolu
9 października 2016

Policja w naszym przedszkolu

Wychowanków naszego Przedszkola odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskimi. Dzieci z niecierpliwością czekały na zapowiedzianych gości. W trakcie pogadanki przedszkolaki zapoznały się z zasadami bezpiecznego poruszania się po drodze. Wiedzą jak bezpiecznie przechodzić przez przejście dla pieszych i poruszać się poboczami dróg. 

Czytaj więcej o: Policja w naszym przedszkolu
Przejdź do - Dzień Mamy i Taty u "Muchomorków"
22 maja 2016

Dzień Mamy i Taty u "Muchomorków"

Przedszkolaki z grupy "Muchomorków" przygotowały występ artystyczny z okazji Dnia Mamy i Taty. Dzieci wspólnie zaśpiewały, recytowały i zatańczyły. Po części uroczystej, wręczyły rodzicom samodzielnie wykonane podarki i zaprosiły na grilla. Ależ było miło i smakowicie. Jescze raz składamy wszystkim rodzicom najserdeczniejsze życzeniaz okazji ich święta. Aby w życiu omijały Was troski, a z twarzy nigdy nie znikał uśmiech!!!