Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

9 lutego 2018

Bal karnawałowy

 Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas w dniu 9 lutego. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.

Czytaj więcej o: Bal karnawałowy
Przejdź do - Dzień Babci i Dziadka
23 stycznia 2018

Dzień Babci i Dziadka

Upływający tydzień minął pod hasłem obchodów Dnia Babci i Dziadka. Dzieci ze wszystkich grup zapraszały swoje babcie i dziadków na przedszkolne uroczystości, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem tańczyły, recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Dziadkowie uczestniczyli we wspólnych zabawach, a jako wyraz wdzięczności otrzymali drobne upominki własnoręcznie wykonane przez swoje wnuki. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy wszystkim gościom za świetną zabawę i życzymy życia najdłuższego, szczęścia i zdrowia dobrego!

To, czego dzieci potrzebują w obfitości dostarczają dziadkowie. Dają bezwarunkową miłość, dobroć, cierpliwość, poczucie humoru, komfort, lekcje życia.

Oraz, co najważniejsze, ciasteczka.” Rudolph Giuliani

Przejdź do - Urodziny w Tygryskach
23 stycznia 2018

Urodziny w Tygryskach

Tak świętują Tygryski urodziny w swojej grupie.

Przejdź do - Dokarmianie ptaków
23 stycznia 2018

Dokarmianie ptaków

Zima jest dla ptaków bardzo ciężkim okresem, ze względu na niską temperaturę i trudne warunki pogodowe.W związku z tym ptaki mogą mieć problemy ze znalezieniem odpowiedniej ilości pokarmu.Dlatego też dzisiaj Muchomorki zadbały o to, żeby ptaszkom nie zabrakło pożywienia.