Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - "Biedronki" w ogrodzie
25 kwietnia 2018

"Biedronki" w ogrodzie

Korzystając z zaproszenia Pani Adrianny mamy Lenki , „Biedronki” z naszego przedszkola wybrały się do ogrodu, by obserwować zmiany zachodzące wiosną w przyrodzie. Dzieci mogły w bezpośredni sposób uczestniczyć w pracach w ogrodzie. Wiele radości sprawiło naszym milusińskim sadzenie ziemniaków oraz grabienie. Wiele zainteresowania wzbudziły dżdżownice wypełzające z ziemi. Dzieci otrzymały od Pani Ady w prezencie soczki i pełne wrażeń wróciły do przedszkola. Dziękujemy za zaproszenie.

Przejdź do - Śniadanie Wielkanocne
30 marca 2018

Śniadanie Wielkanocne

Dzisiaj, 30 marca 2018 dzieci zasiadły do wspólnego stołu i zjadły uroczyste śniadanie Wielkanocne.

Przejdź do - Magik
26 marca 2018

Magik

Odwiedziny prawdziwego magika w przedszkolu to na pewno wielka atrakcja. Dnia 26.03.2018r. nasze przedszkole odwiedził prawdziwy iluzjonista, który wystąpił ze swoim magicznym programem.

Czytaj więcej o: Magik
Przejdź do - Przedstawienie Wielkanocne
26 marca 2018

Przedstawienie Wielkanocne

Dnia 23 marca  grupa „Biedronki” z wielkim zaangażowaniem zaprezentowała przedstawienie Wielkanocne. Podczas przedszkolnej uroczystości dzieci przedstawiły swoje umiejętności wokalne oraz aktorskie. Przedszkolaki miały okazję poznać przepiękne polskie zwyczaje i obrzędy związane ze świętami wielkanocnymi. Dzieci na scenie dawały z siebie wszystko, co w połączeniu z ich talentem zaowocowało wspaniałym rezultatem.