Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Święty Mikołaj z wizytą w przedszkolu nr 4
11 grudnia 2017

Święty Mikołaj z wizytą w przedszkolu nr 4

6 grudnia 2017 dzieci z niecierpliwością oczekiwały Św.Mikołaja. Nie zawiodły się, bo Święty pojawił się razem z koszem pełnym prezentów. Obdarował wszystkich. Przedszkolaki w ramach podziękowania śpiewały piosenki i recytowały wierwsze. Nie obyło się też bez strachu. Mikołaja musieli obawiać się jedynie niegrzeczni, bo czekala ich rozmowa z gościem z Laponii. Ostatecznie wszyscy złożyli obietnice poprawy z czego ucieszyły się przede wszystkim wychowawczynie.

Przejdź do - Sport to zdrowie
1 grudnia 2017

Sport to zdrowie

Sport to zdrowie, każdy Ci to powie, a już na pewno Antoni Plichta, młody, niezwykle utalentowany lekkoatleta, mający na swoim koncie wiele sportowych osiągnięć (m. in. Halowy Mistrz Polski 60m JM, Mistrz Polski 6-bój M, złoty i srebrny medalista LZS 100m i 200m JM ). A co najważniejsze nasz wspaniały sportowiec mieszka w Krośnie Odrzańskim, tutaj też uczęszcza do liceum. Dlatego też znalazł czas na spotkanie z grupą Żabek, aby osobiście przekazać informacje na temat swojej kariery sportowej, swoich osiągnięć, zaprezentować swoje medale. Zachęcał dzieci do uprawiania różnych sportów, przebywania jak najwięcej na świeżym powietrzu, do spożywania zdrowych produktów i ogólnie dbania o swoją sylwetkę. Przy tej okazji warto pochwalić się sukcesami naszej Madzi J. z grupy Żabek, która już podąża śladami Antka i zdobywa pierwsze nagrody (m. in. pierwsze miejsce w Dziesiątce na Piątkę).

Przejdź do - Cała Polska czyta dzieciom
1 grudnia 2017

Cała Polska czyta dzieciom

W ramach akcji ,,Cała Polska czyta dzieciom” nasze przedszkole odwiedzają ciekawi goście.
Czytaj więcej o: Cała Polska czyta dzieciom
Przejdź do - Warsztaty artystyczne
1 grudnia 2017

Warsztaty artystyczne

Grupę Żabek odwiedziła pani Justyna Szumalo, mama Igorka, która przeprowadziła warsztaty artystyczne. Dzieci wykonały własnoręcznie przepiękne ozdoby świąteczne w formie zawieszek, które ozdobią przedszkolną choinkę.Warsztaty przebiegały w miłej atmosferze. Bardzo dziękujemy Pani Justynie za przeprowadzenie tak inspirujących zajęć.