Jesteś tutaj: Start / Aktualności

Aktualności

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Gry planszowe
21 czerwca 2018

Gry planszowe

Pani Malwinka z Panią Karoliną zorganizowały konkurs, który miał na celu wymyślenie ciekawej gry planszowej. Po dostarczeniu wszystkich gier w przedszkolu odbył się "Tydzień Gier" Wszystkie grupy miały po dwa - trzy dni na zabawę. Dziś odbyło się uroczyste wręczenie nagród w obecności Pani dyrektor Marii Kalskiej.

Przejdź do - Nietypowe zajęcia
21 czerwca 2018

Nietypowe zajęcia

Cała grupa ŻABEK, zarówno dziewczynki jak i chłopcy zabawili się w projektantów mody. Wykorzystując swoją dziecięcą wyobraźnię upiększyli za pomocą kolorowych flamastrów dwie spódnice swojej pani Malwinki.

Przejdź do - Pierwsza pomoc
21 czerwca 2018

Pierwsza pomoc

Grupę Biedronek i Promyczków w ostatnim czasie odwiedzili Ratownicy Medyczni. Dzieci miały okazję utrwalić numery alarmowe oraz nauczyć się jak reagować w trudnych sytuacjach. Co zrobić i w jaki sposób ułożyć osobę nieprzytomną. Przed przedszkolem dzieci mogły dokładnie obejrzeć jak wygląda karetka pogotowia. Pełni wrażeń wracając do domów dzieci opowiadały rodzicom o odwiedzinach nietypowych gości.

Przejdź do - "Kaczka dziwaczka"
21 czerwca 2018

"Kaczka dziwaczka"

,,Po podwórku chodzą kaczki, wszystkie bose nieboraczki" ale nie tylko... Te przemiłe stworzonka zawitały do Żabek i sprawiły radość wszystkim milusińskim.